Termin zajęć: | poniedziałki 7:30-11:00 , 11:15-15:00 |
Miejsce: | Laborium L.2.3/C16 |
Prowadzący: | Marek Piasecki |
Materiały archiwalne (projekty z poprzednich lat) |
2012 , 2013 , 2014 , 2015 |
ID |
ZGŁASZAJĄCY | TEMAT |
A |
Capgemini |
EatWithMe |
B |
Capgemini |
DeliverIT |
C |
Capgemini |
Elektroniczna książeczka
zdrowia dziecka |
D |
Capgemini |
JavaMaster |
E |
Nokia |
Power Distribution Unit
control via mobile phone application |
F |
Nokia |
Planowanie miejskiej
infrastruktury komunikacyjnej |
G |
Sonel |
Aplikacja (Android, ew. iOS)
do prezentacji danych bieżących z analizatora jakości energii |
H |
Sonel |
Aplikacja PC/Android/iOS:
zewnętrzne sterowanie, odczyt, prezentacja i dystrybucja danych z
miernika instalacji |
I |
Tieto |
Augmented reality in Wroclaw
– Capital of Culture |
J |
Tieto |
Śledzenie obiektów wewnątrz
budynków z wykorzystaniem Bluetooth Low Energy |
STUDENT
(7-11) |
INDEKS |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
J |
Cała Kamil | 209954 | 3 |
1 |
2 |
|||||||
Cierpka Mateusz | 200708 | 3 |
1 |
2 |
|||||||
Dzień Konrad | 209786 | 1 |
2 |
3 |
|||||||
Fiślak Mateusz | 209834 | 1 |
3 |
2 |
|||||||
Gasztych Bartosz | 210003 | 3 |
2 |
1 |
|||||||
Grzeszczak Maciej | 209995 | ||||||||||
Kapica Norbert | 200718 | 1 |
2 |
3 |
4 |
||||||
Kolendo Wojciech | 210038 | 3 |
2 |
1 |
|||||||
Kończyk Marcel | 210060 | 3 |
1 |
2 |
|||||||
Kuczyński Sebastian | 209764 | 2 |
1 |
3 |
|||||||
Mańka Mateusz | 209895 | 3 |
1 |
2 |
|||||||
Nartowska Karina | 210049 | 3 |
1 |
2 |
|||||||
Nowodworski Joachim | 209923 | 3 |
1 |
2 |
|||||||
Paterka Artur | 209977 | 3 |
2 |
1 |
|||||||
Siekierski Michał | 210009 | ||||||||||
Sobczak Wojciech | 209976 | ||||||||||
Styś Mikołaj | 209773 | 2 |
1 |
3 |
|||||||
Zięcina Artur | 209906 |
STUDENT
(11-15) |
INDEKS |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
J |
Bukowiecki Marcin |
209799 | ||||||||||
Działek Kamil (niedopisany) |
209991 | 3 |
2 |
1 |
|||||||
Falfasiński Jacek |
210062 | 1 |
2 |
3 |
|||||||
Garbicz Paweł |
209866 | 3 |
1 |
2 |
|||||||
Hajduk Adam |
209988 | 1 |
2 |
3 |
|||||||
Janczyk Mateusz |
209918 | 3 |
2 |
1 |
|||||||
Janikowski Paweł |
209878 | ||||||||||
Klikowski Jakub |
209872 | 2 |
3 |
1 |
|||||||
Konefał Maciej |
209885 | 3 |
2 |
1 |
|||||||
Magdziarz Michał |
209890 | ||||||||||
Moroz Jan |
210039 | ||||||||||
Nimirski Mariusz |
200719 | ||||||||||
Pieniążek Rafał |
209847 | ||||||||||
Polinkiewicz Szymon |
210023 | 1 |
2 |
3 |
|||||||
Pomykała Jakub |
209897 | ||||||||||
Skawińska Karolina |
200626 | 1 |
2 |
3 |
|||||||
Spigiel Michał |
200796 | 3 |
1 |
2 |
|||||||
Śliczny Dawid |
200866 | 1 |
2 |
3 |
|||||||
Wielgórski Piotr |
200973 | 3 |
1 |
2 |